Allesgo e-ticaret sektörüne yeni bir soluk getirmiş, oldukça iddialı ve farklı vizyona sahip bir online mağazalar sistemidir. Bununla birlikte, siz alışveriş tutkunlarının çeşitli sektörlerden yüzlerce markanın resmi mağazalarına kolayca ulaşmasını sağlayan bir alışveriş rehberidir. Bizim için ''iyi hizmet'': mutlu ve güven içinde alışveriş yapabilen insanlar demektir. Kullanıcılarımıza nitelikli hizmet vermenin de yaşamından memnun ve kendini devamlı geliştiren ekip arkadaşlarımız sayesinde sağlanabildiğinin bilincindeyiz. 

Bilişim sektöründe geçen uzun yılların getirdiği tecrübeye sahip kadromuz ile Allesgo çatısı altında bir araya geldik ve hızla yola koyulduk. Hâlihazırda kazanmış olduğumuz deneyimler e-ticaret tasarımının inceliklerine hakim olmamızı sağlarken üzerine bir de çalışmalarımızı "yaratıcılık" ilkesiyle yürütüyor olmak, bizi e-ticaret inşasında aranan isim haline getirdi. Bunun için bizimle çalışmayı tercih etmiş olan tüm firmalara müteşekkir olduğumuzu belirtmek isteriz.

Büyüklüğü ne olursa olsun, dijital ortamda satış yapan herkes için kişiye ve şartlara uygun çözümler üreterek e-ticaret yönetimini olabildiğince kolaylaştırmak Allesgo ekibinin temel motivasyonudur. 

Mutlu müşterilerimizle birlikte hiç durmadan büyümeye devam ederek dijital ticarete beraberce yön vermek dileğiyle...


ÇARŞI

Çarşı'daki satış tipi kurumsaldır; Anonim, limited, komandit veya şahıs şirketler gerekli evraklarla birlikte sisteme kaydedilir ve sanal mağazalar şirkete bağlı olarak oluşturulur. Ürün satışları online ödeme yöntemi ile yapılmaktadır ve Allesgo tarafından sipariş bedeli üzerinden belli oranlarda komisyon kesintisi uygulanır.

HAL

Toptan satış mantığına göre tasarlanmış bir platform olan Hal'in çalışma biçimi, tedarikçilerin ürünlerini sergilemeleri ve alıcıların satın almak istedikleri ürün sayısına göre satıcılardan fiyat teklifi talep etmeleri şeklinde ilerler. Aralarında anlaşmaya varan kullanıcılar ürün teslim ve ödeme işlemlerini kendi kararlaştırdıkları şekilde Allesgo'dan bağımsız olarak gerçekleştirir.

PAZAR

Hem kurumsal şirketlerin hem de dileyenlerin bir şirkete sahip olmaksızın bireysel olarak mağaza açabildikleri ve ikinci el veya sıfır ürünlerini online ödeme yöntemi yada ilan sergileme yoluyla satışa sundukları Pazar, Allesgo'nun bir diğer satış platformudur. Pazar'da online ödeme yöntemi ile gerçekleşen satışlarda komisyon uygulanır, ilan yoluyla yapılan satışlarda herhangi bir kesinti yapılmamaktadır.